Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 175 pagina’s / Nederlands / 9789058779496
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 175 pagina’s / Nederlands / 9789058779496
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Veel mensen komen niet uit de verf in hun baan. Ze zijn niet happy en slepen zich elke dag naar hun werk. Ze willen met plezier werken, en willen we dat niet allemaal?!
Maar hoe doe je dat? Wandelcoach/psycholoog Hilde Backus is er van overtuigd dat wij, wanneer wij onze talenten optimaal benutten, kunnen ontdekken op welke werkplek we het beste tot ons recht komen en dus meer plezier in ons werk hebben.
Haar methode: wandelen!
Hilde Backus begeleidde de afgelopen jaren meer dan vijfhonderd professionals en managers naar het optimaal inzetten van hun talenten. Aan de hand van een uitgebalanceerd wandelcoachprogramma van vier wandelingen in de prachtige landgoederen Amelisweerd en Rhijnauwen, veranderden zij succesvol van functie, begonnen een eigen onderneming of pasten binnen hun functie de werkzaamheden aan.Ze werken nu met veel plezier en leveren de grootste bijdrage in hun werk en privé leven. Het geeft hen uitdaging en ontspanning, tijd, en vaak een beter betaalde baan!
| Gewicht | 365 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789058779496 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Forte Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |
| Gewicht | 365 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789058779496 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Forte Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.