Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 9de druk / 2009 / 328 pagina’s / Nederlands / 9789077432105
€ 28,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 9de druk / 2009 / 328 pagina’s / Nederlands / 9789077432105
€ 28,50
Op voorraad
Op voorraad
Hoe kun je je stressweerstand verhogen? Hoe vorm je stress om tot een motor voor succes?;;;Met onder meer een interessant nieuw hoofdstuk over het verschil in stressbeleving tussen mannen en vrouwen Hoe kunnen we goed omgaan met stress, thuis en op het werk? Het is vandaag een van de belangrijkste uitdagingen voor iedereen. Wie al te gestrest is, presteert minder goed, is minder creatief, neemt meer verkeerde beslissingen en loopt veel meer kans ziek te worden. Stress is een heel gemene vijand, maar het kan ook een fantastische, stimulerende vriend zijn, die je helpt om topprestaties te leveren. Dit hangt af van de manier waarop je met je stress omgaat. In dit onmisbare vlot leesbare basisboek over stressmanagement komen de verschillende aspecten van stress gedetailleerd aan bod, zoals: – Wat is stress? Hoe kun je stress voorkomen en je ertegen verdedigen? – Wat zijn de gevolgen van stress voor jezelf, je gezin, je werk? – Hoe kun je je stressweerstand verhogen? – Hoe kun je de weerstand van je team, je afdeling, je bedrijf verhogen? – Hoe weet je op tijd dat je verkeerd met je stress omgaat? – Welke invloed heeft stress op je gezondheid? – Hoe vorm je stress om tot een motor voor succes?
| Gewicht | 598 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,5 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789077432105 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 328 pagina's |
| Gewicht | 598 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,5 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789077432105 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 328 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.