Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 6de druk / 2015 / 184 pagina’s / Nederlands / 9789020208818
€ 17,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 6de druk / 2015 / 184 pagina’s / Nederlands / 9789020208818
€ 17,95
Uitverkocht
Uitverkocht
‘Boek van vergeving’, het tweede deel uit Willem Glaudemans’ Biblios-serie, is een praktische gids voor iedereen die met vergevingskwesties te maken heeft.
Is vergeven moeilijk? Velen denken van wel. Ze zien het als een lang en moeizaam proces dat veel energie en tijd kost. Maar dit hoeft echt niet zo te zijn. Je schaadt alleen jezelf als je niet vergeeft, en dat kost pas veel tijd en energie. Dit boek geeft je alle middelen in handen om snel en effectief te vergeven. Ook bij kwesties die misschien al heel lang spelen of lang geleden gebeurd zijn.
Je krijgt van Willem Glaudemans een voor een alle bouwstenen voor vergeving op een lichte manier aangereikt. Elke stap kan jou direct de ervaring van bevrijding brengen. Daarnaast biedt dit boek je twee methoden voor vergeving en zelfvergeving: eentje voor ‘wat taaiere ego’s’ en eentje die de kwestie direct overgeeft aan een hoger niveau. Het sleutelwoord hier is overgave.
‘Boek van vergeving’ is een praktische gids voor iedereen die in zijn leven met vergevingskwesties te maken heeft en er meteen iets aan wil doen.
Uit Willem Glaudemans’ inleiding: “Vergeving is in mij nog dieper geïntegreerd, mede dankzij de vele honderden mensen die ik heb mogen begeleiden. En er is een nieuwe methode van vergeving ontstaan die snel en effectief werkt, en gemaakt lijkt voor deze tijd. Dat is misschien wel de voornaamste reden om dit boek te schrijven. Deze nieuwe inzichten hebben vergeven nog dichterbij gebracht, het kan nog doeltreffender, nog gewoner. Dit is dus een praktische gids om direct te vergeven. De taal is zo helder en direct mogelijk, dus dat kan nooit het excuus meer zijn om niet te gaan vergeven. Dit is inderdaad ‘vergeven voor dummies’.”
| Gewicht | 295 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,2 × 13,4 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789020208818 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 184 pagina's |
| Gewicht | 295 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,2 × 13,4 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789020208818 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 184 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.