Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 2004 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789038907451
€ 9,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 2004 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789038907451
€ 9,00
Uitverkocht
Uitverkocht
De gave van dyslexie is een baanbrekende methode om dyslectische volwassen en kinderen te leren lezen. Deze methode is ontwikkeld door Ron Davis, die inmiddels vele tienduizenden mensen heeft geholpen om ‘gewoon’ te kunnen lezen, schrijven en studeren. Daarmee veroorzaakte hij een doorbraak in de behandeling van dyslectici en dyslexie in het algemeen.
Het dyslexie-syndroom kent een groot aantal variaties in symptomen. Om die reden geven experts een groot aantal verschillende definities. De meesten herkennen kenmerken als letter voor letter lezen en spellen, schrijfvertragingen en het omdraaien van lettertekens. Andere symptomen zijn tijd- en plaatsverwarring, ongeorganiseerdheid en begripsproblemen.
Deze nieuwe editie is geheel herzien en aangevuld met nieuwe gegevens over de Davis-procedures en de Symbol Mastery-methode. De gave van dyslexie wordt gebruikt door diverse onderwijsinstellingen.
| Gewicht | 490 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789038907451 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Elmar |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
| Gewicht | 490 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789038907451 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Elmar |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.