Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2009 / 397 pagina’s / Nederlands / 9789063055479
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2009 / 397 pagina’s / Nederlands / 9789063055479
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Is het mogelijk gelukkiger te worden? Ja, geluk is maakbaar. In De maakbaarheid van het geluk toont Sonja Lyubomirsky aan dat geluk bij de geboorte al voor 50% vastligt, voor 10% wordt bepaald door de omstandigheden (relatie, inkomen, gezondheid, woonomgeving) en voor 40% door doelbewuste acties. Lyubomirsky leert de lezer allereerst haar of zijn set point (geluksniveau) te bepalen. Vervolgens geeft zij een aantal duidelijke strategieën (oefeningen in dankbaarheid, aardig zijn en optimisme) die helpen bij het vergroten en laten voortduren van het geluksgevoel. Ze kiest daarbij voor een individuele benadering: ze helpt de lezer te bepalen welke geluksoefeningen het beste bij zijn karakter, leefomstandigheden en doelen passen. Het dagelijks toepassen van deze doelbewuste acties maken je een gelukkiger mens!
| Gewicht | 561 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789063055479 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Archipel |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 397 pagina's |
| Gewicht | 561 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789063055479 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Archipel |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 397 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.