Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2004 / 135 pagina’s / Nederlands / 9789063786038
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2004 / 135 pagina’s / Nederlands / 9789063786038
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Iedere keer als je droomt wil die bepaalde droom je iets vertellen. De droom wil je inzicht geven hoe je je leven leidt. Een droom wil je laten luisteren naar je innerlijk ‘ik’, hij probeert je te vertellen welke weg je moet inslaan en welke niet.
Daarom zijn dromen onze ultieme raadgever als we er goed naar luisteren en begrijpen, ze tot ons door laten dringen, wat ze ons kunnen zeggen’. In Dromen en wat ze voor ons betekenen beschrijft Jacqueline Voskuil op speelse en inzichtelijke wijze wat onze dromen ons vertellen en wat ze voor ons kunnen betekenen.
Iedereen droomt zo’n vier à vijf keer per nacht. Alles wat je droomt is gerelateerd aan het verleden of het heden. Tijdens je droom beleef je een compleet andere wereld waarin je zelf de hoofdrolspeler bent. Je speelt in een verhaal waarvan je de afloop niet kent. Je begeeft je in de meest fantastische en bizarre situaties en maakt de vreemdste, leukste- maar soms ook griezeligste – dingen mee (nachtmerries). Aan de hand van voorbeelden en een overzichtelijk lexicon met trefwoorden maakt Jacqueline Voskuil ons wegwijs in onze dromen.
Aan de hand van vele voorbeelden is de auteur er in geslaagd op een voor iedereen begrijpelijke wijze onze droomwereld te verduidelijken. Dromen en wat ze voor ons betekenen is een uitstekende en vriendelijke gids die ons niet alleen begeleidt naar een beter begrip van onze dromen, maar ons ook de kans geeft deze dromen te gebruiken voor een beter inzicht in het dagelijks leven.
| Gewicht | 210 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14,1 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789063786038 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 135 pagina's |
| Gewicht | 210 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14,1 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789063786038 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 135 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.