Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 1995 / 292 pagina’s / Nederlands / 9789060696354
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 7de druk / 1995 / 292 pagina’s / Nederlands / 9789060696354
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Hera, Artemis, Demeter, Athene: godinnen uit de Griekse mythologie. Vrouwen met een eigen aard, een eigen karakter. Dr. Bolen laat zien dat er in elke vrouw typerende karaktertrekken van één of meer godinnen aanwezig zijn. Deze typen godinnen vertegenwoordigen de verschillende krachten en mogelijkheden die de moderne vrouw in zich bergt; mogelijkheden die zij kan ontplooien, als zij zich ervan bewust wordt.
| Gewicht | 437 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,3 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789060696354 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 292 pagina's |
| Gewicht | 437 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,3 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789060696354 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 292 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.