Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 2003 / 319 pagina’s / Nederlands / 9789055941186
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 2003 / 319 pagina’s / Nederlands / 9789055941186
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Samen leven, samen werken. het functioneren van een team, onderwijzen en leren,op waarde schatten, veranderingsmanagement, gemeenschapsbewustzijn, persoonlijke ontwikkeling, zorg voor gezodheid, interculturele overkoepeling. En nog veel meer.
| Gewicht | 498 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 16,7 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789055941186 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Scriptum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 319 pagina's |
| Gewicht | 498 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 16,7 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789055941186 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Scriptum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 319 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.