Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2001 / 1ste druk / 323 pagina’s / Nederlands / 9789020260243
€ 22,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2001 / 1ste druk / 323 pagina’s / Nederlands / 9789020260243
€ 22,00
Uitverkocht
Uitverkocht
INTEGRALE PSYCHOLOGIE wil elk legitiem aspect van menselijk bewustzijn en alle denkbeelden daarover onder één dak brengen. Het boek is een van de eerste op dit terrein waarin een werkelijke integratie wordt geboden van bewustzijn, psychologie en therapie. Het put uit honderden bronnen – Oost en West, oud en modern.
Wilber schept een psychologisch model dat verschillende ontwikkelingsgolven, ontwikkelingsstromen, bewustzijnstoestanden en het zelf omvat en hij volgt op de voet de weg van elk van deze elementen van onderbewust tot zelfbewust naar super(boven)bewust.
Het boek bevat ook een overzicht van meer dan honderd psychologische en spirituele scholingswegen zoals kabbala, vedanta, Plotinus, Teresa van Avila, Aurobindo, theosofie en van moderne denkers zoals Jean Piaget, Erik Erikson, Jane Loevinger, Lawrence Kohlberg, Carol Gilligan, Erich Neumann en Jean Gebser.
Het bevat een synthese van het premoderne, moderne en postmoderne denken en is te beschouwen als één van Wilbers meest ambitieuze psychologische ‘systemen’ heden ten dage.
INTEGRALE PSYCHOLOGIE is een samenvatting van Wilbers denken. Het bevat 14 diagrammen en 21 grafieken.
| Gewicht | 488 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789020260243 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 323 pagina's |
| Gewicht | 488 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789020260243 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 323 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.