Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijke Staat / Paperback / 1986 / 1ste druk / 96 pagina’s / Nederlands / 9789060696347
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Redelijke Staat / Paperback / 1986 / 1ste druk / 96 pagina’s / Nederlands / 9789060696347
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
In Kleine droomcursus neemt Robert Bosnak de lezer mee in de wereld van de dromen – niet alleen zijn eigen dromen, maar ook die van anderen. De lezer krijgt oefeningen in actieve imaginatie, leert hoe hij zijn dromen opnieuw kan beleven en maakt kennis met oude alchemistische beelden in zijn dromen en de betekenis ervan in deze tijd. Hij leert hoe hij thema’s kan herkennen en een droomdagboek kan bijhouden.
| Gewicht | 175 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,3 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789060696347 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1986 |
| Aantal pagina's | 96 pagina's |
| Gewicht | 175 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,3 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789060696347 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1986 |
| Aantal pagina's | 96 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.