Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1985 / 191 pagina’s / Nederlands / 9789060096406
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1985 / 191 pagina’s / Nederlands / 9789060096406
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
Een kind wordt geslagen’. De ondergang van het Oedipus-complex. Over vrouwelijke seksualiteit, de verovering van het vuur en andere teksten.
| Gewicht | 328 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789060096406 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1985 |
| Aantal pagina's | 191 pagina's |
| Gewicht | 328 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789060096406 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1985 |
| Aantal pagina's | 191 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.