Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1983 / 134 pagina’s / Nederlands / 9789060695265
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1983 / 134 pagina’s / Nederlands / 9789060695265
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Zich baserend op de leer van Jung, schetst de auteur-psychiater situaties waarin macht een rol speelt in de therapeutische relatie.
| Gewicht | 205 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 12,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789060695265 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1983 |
| Aantal pagina's | 134 pagina's |
| Gewicht | 205 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 12,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789060695265 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1983 |
| Aantal pagina's | 134 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.