Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2001 / 233 pagina’s / Engels / 9780801090479
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2001 / 233 pagina’s / Engels / 9780801090479
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
A guide to understanding the dark side of leadership, recognizing your own dark side, and taking steps toward overcoming rather than being blind-sided by it.
| Gewicht | 345 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,1 cm |
| ISBN | 9780801090479 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Baker Book House |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 233 pagina's |
| Gewicht | 345 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,1 cm |
| ISBN | 9780801090479 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Baker Book House |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 233 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.