Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2010 / 257 pagina’s / Nederlands / 9789043019095
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2010 / 257 pagina’s / Nederlands / 9789043019095
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Waarom zijn sommige mensen succesvoller dan anderen? Hun denkwijze vormt de sleutel. Maak kennis met positieve psychologie en ontdek hoe je een beter leven voor jezelf en de mensen om je heen kunt opbouwen. Deze praktische handleiding biedt je alle vaardigheden en strategieÙn die je nodig hebt om je sterktes te herkennen, je denkwijze te veranderen en effectief met lastige emoties om te gaan. Het resultaat: meer succes, een betere gezondheid en meer geluk.
| Gewicht | 480 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789043019095 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 257 pagina's |
| Gewicht | 480 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789043019095 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 257 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.