Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1984 / 142 pagina’s / Nederlands / 9789062717149
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1984 / 142 pagina’s / Nederlands / 9789062717149
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit is het tweede boek van de auteur van Liefde is angst laten varen, dat inmiddels een zeer grote belangstelling heeft ondervonden, zowel van therapeuten als anderen.
In dit boek gaat de auteur nog dieper in op de unieke en transformerende kracht van de liefde zoals hij die ervaren heeft in zijn centrum in Tiburon waarin hij zich vooral bezighoudt met de begeleiding van kinderen en volwassenen die zelf ongeneeslijk ziek zijn, of waarvan kinderen, ouders of vrienden aan een ongeneeslijke ziekte leiden.
| Gewicht | 183 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789062717149 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 142 pagina's |
| Gewicht | 183 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789062717149 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 142 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.