Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 6de druk / 2000 / 299 pagina’s / Nederlands / 9789500007207
€ 13,95
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 6de druk / 2000 / 299 pagina’s / Nederlands / 9789500007207
€ 13,95
Op voorraad
Op voorraad
Door dit boekje zal duidelijk worden dat nare gebeurtenissen, lange tijd een verlammende werking kunnen hebben, op personen die deze ondergaan;
Geïllustreerd. Ted Boeree werd als conducteur in elkaar geslagen door passagiers van de trein. Kwam er overheen en ging collega’s bijstaan.
| Gewicht | 417 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,7 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789500007207 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libertas Grafische Communicatie |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 299 pagina's |
| Gewicht | 417 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,7 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789500007207 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libertas Grafische Communicatie |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 299 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.