Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2013 / 294 pagina’s / Nederlands / 9789059315952
€ 23,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2013 / 294 pagina’s / Nederlands / 9789059315952
€ 23,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Simpel is niet gemakkelijk.
De wondervraag, schaalvragen, uitzonderingen op het probleem en complimenten zijn de iconen waarin de rijkdom van de oplossingsgerichte epistemologie schittert. Maar er is zo veel meer! Hulpverlening is een cocreatie van cliënt en hulpverlener, waarbij zorg en welzijn twee kanten van dezelfde medaille zijn. De tijd dat de hulpverlening louter zorg behelsde is voorbij. Hulpverlening is het scheppen van een context waarin de cliënt geholpen wordt om de Moeder van Alle Doelstellingen in het Leven te bereiken: welzijn en welbevinden
Dit boek biedt een kijk achter de coulissen van de wetenschappelijke ontwikkelingen waarop oplossingsgericht denken en werken teruggrijpt. Het bevat een krachtige cocktail van positieve psychologie in actie, oplossingsgerichte interventies, linguïstische spitstechnologie, zwermintelligentie, de wetenschap van Priming en de evidence-based werkzaamheid van de non-specifieke factoren. De geest van Milton H. Erickson waart langs alle zijden van de oplossingsgerichte kubus waarrond het boek is opgebouwd.
| Gewicht | 566 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789059315952 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 294 pagina's |
| Gewicht | 566 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789059315952 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 294 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.