Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1981 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789060694763
€ 12,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1981 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789060694763
€ 12,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Studie over schijnbaar toevallige gebeurtenissen waarbij geconcludeerd wordt dat er sprake is van samenhangen, acausale verbanden, die de schrijver synchroniciteit noemt i.p.v. toeval.
| Gewicht | 230 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,2 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789060694763 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 230 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,2 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789060694763 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.