Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1988 / 141 pagina’s / Nederlands / 9789060382462
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1988 / 141 pagina’s / Nederlands / 9789060382462
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Ervaringen van een psychotherapeute die haar behandelingsmethode heeft gebaseerd op een verbinding tussen het werk van C.G.Jung en de inzichten van Rudolf Steiner. Werken met dromen. Praktisch en toegankelijk.
| Gewicht | 205 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789060382462 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 141 pagina's |
| Gewicht | 205 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789060382462 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 141 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.