Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 1980 / 120 pagina’s / Nederlands / 9789060694183
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 1980 / 120 pagina’s / Nederlands / 9789060694183
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 220 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,3 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789060694183 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 120 pagina's |
| Gewicht | 220 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,3 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789060694183 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 120 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.