Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1993 / 215 pagina’s / Nederlands / 9789060748558
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1993 / 215 pagina’s / Nederlands / 9789060748558
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
Waarom vrouwen liegen is een baanbrekend boek over de rol en betekenis van geheimen en eerlijkheid in het leven van vrouwen. Doen-alsof is in onze cultuur nauw verweven met vrouwelijkheid, het wordt vrouwen al op heel jonge leeftijd aangeleerd. Oprechtheid daarentegen is diep verbonden met het meest essentiële in ons leven. Het is de basis voor authenticiteit, zelfrespect en levensvreugde. waarom liegen vrouwen, waarom doen ze alsof, waarom kunnen of mogen ze vaak niet oprecht zijn? Wat is het verschil tussen terughoudendheid en geslotenheid? Hoe werkt het middel van de misleiding? Hoe diepgaand is de invloed van doen alsof en oprechtheid op onze intiemste relaties, en op de samenleving als geheel? Waarom vrouwen liegen is geen handleiding, maar geeft helder en toegankelijk, vrouwen inzicht in hun eigen gedrag en dat van anderen.
| Gewicht | 308 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,7 × 2 cm |
| ISBN | 9789060748558 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 215 pagina's |
| Gewicht | 308 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,7 × 2 cm |
| ISBN | 9789060748558 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Anthos |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 215 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.