Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2009 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789063053871
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2009 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789063053871
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
Accepteer je slechte eigenschappen! Waarom doen goede mensen verkeerde dingen? Hoe is het mogelijk dat we onze eigen grootste vijand kunnen worden? In dit boek begeleidt Debbie Ford ons op een levensveranderende expeditie naar onze schaduwkant. Het deel van onze persoonlijkheid waar we alle eigenschappen en emoties verbergen die we liever niet aan anderen en onszelf – laten zien. Deze schaduwzijde wordt sterker naarmate we hem meer proberen te verbergen. Debbie Ford helpt ons de maskers te leren herkennen die we in het dagelijks leven dragen. Ze laat zien dat we werkelijk kunnen groeien als we die afleggen en onze schaduwkant niet langer ontkennen.
| Gewicht | 339 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789063053871 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Archipel |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |
| Gewicht | 339 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789063053871 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Archipel |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.