Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2016 / 2de druk / 270 pagina’s / Nederlands / 9789090290249
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2016 / 2de druk / 270 pagina’s / Nederlands / 9789090290249
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
In het mysterieuze Japan loopt Yvonne Schoutsen langs bergen en wateren op het eiland Shikoku. Zij volgt daar een eeuwenoude route waar veel Japanners van dromen. Het eiland rond in twaalfhonderd kilometer, langs achtentachtig tempels. Precies twaalfhonderd jaar geleden deed de beroemde boeddhistische monnik Kōbō Daishi dit voor het eerst. Het pad laat de pelgrim ervaren dat de weg naar verlichting hier op aarde bewandeld kan worden. Doordat Yvonne Japans spreekt en zich openstelt voor het onbekende, volgen hartverwarmende ontmoetingen en magische ervaringen elkaar op. Laat u meevoeren op een onvergetelijke reis over onbekende wegen…
| Gewicht | 434 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789090290249 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Suchi |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |
| Gewicht | 434 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789090290249 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Suchi |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.