Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 635 pagina’s / Nederlands / 9789460730184
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 635 pagina’s / Nederlands / 9789460730184
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Bidden met Augustinus in de Vroege Kerk: meer dan 200 unieke gebeden uit zijn ‘Belijdenissen’ aangevuld met 40 gebeden van diverse geloofsgetuigen uit de Vroege Kerk. Inspirerende teksten waarin het gebedsleven van belijdende christenen centraal staat. Bidden en bijbellezen gaan in deze uitgave hand in hand. Geschikt voor persoonlijke bezinning; om de dag mee te beginnen en te eindigen.
| Gewicht | 142 g |
|---|---|
| Afmetingen | 12 × 8,3 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789460730184 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Dwarsligger |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 635 pagina's |
| Gewicht | 142 g |
|---|---|
| Afmetingen | 12 × 8,3 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789460730184 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Dwarsligger |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 635 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.