Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 8ste druk / 2003 / 208 pagina’s / Nederlands / 9789025953614
€ 6,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 8ste druk / 2003 / 208 pagina’s / Nederlands / 9789025953614
€ 6,95
Op voorraad
Op voorraad
Of we werkelijk gelukkig worden hangt van onszelf af. Is leven dus een kunst en kun je die leren? Anselm Grün antwoordt volmondig ja op die vraag. Hij put zijn levenslessen uit de oude spirituele traditie waarin hij als kloosterling staat.
| Gewicht | 428 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,2 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789025953614 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 208 pagina's |
| Gewicht | 428 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,2 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789025953614 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 208 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.