Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 316 pagina’s / Nederlands / 9789021542744
€ 5,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 316 pagina’s / Nederlands / 9789021542744
€ 5,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit is zonder twijfel het meest ambitieuze en provocerende boek van Neale Donald Walsch sinds zijn internationale superbestseller. Een ongewoon gesprek met God. In uiterst openhartige met God wordenhete hangijzers behandeld. De mensheid is niet in staat om orde te brengen in de baaierd van politieke,religieuze econimische en sociale instellingen. Kennelijk voldoet God evenmin! Wat kan Hij in deze wreld nog doen? Wat kunnen wij zelf doen? Wat moeten wij zelf doen? Hebben we misschien een nieuwe God nodig?
De god van morgen legt uit hoe religie en spiritualiteit steeds meer in elkaar opgaan, en beschrijft de gevolgen daarvan. Onder meer voor de media en amusement en voor relaties en seksualiteit. Het is een realistisch en praktisch boek, tot de rand gevuld met kracht,inspiratie en optimisme. Niemand hoeft ten onder te gaan in de wereldcricis,iedereen kan bijdragen aan een betere wereld, en we kunnen daar vandaag mee beginnen. Dit boek vertelt ons hoe.
| Gewicht | 430 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789021542744 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 316 pagina's |
| Gewicht | 430 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789021542744 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 316 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.