Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1998 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789020933338
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1998 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789020933338
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
Bijbelwoorden tot leven te laten komen bij het proces van meditatie: dat is altijd een groot verlangen van Jeroen Witkam geweest. De symboliek van bijbelwoorden, de trekkracht ervan naar het geheim van de stilte: dat is wat hij door middel van dit boek met de lezers wil delen. In een eerste hoofdstuk gaat hij bij de psalmen te rade. In een tweede hoofdstuk volgen een aantal bijbelse thema’s met hun eigen symboliek. In het derde hoofdstuk verbindt hij de bijbelse wijsheidstraditie met Tibetaanse wijsheid. Het vierde hoofdstuk bevat een bezinning op woorden van de monastieke oudvader Evagrius, uit de vierde eeuw na Christus.
| Gewicht | 232 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789020933338 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |
| Gewicht | 232 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789020933338 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.