Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 19de druk / 2013 / 397 pagina’s / Nederlands / 9789043522076
€ 18,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 19de druk / 2013 / 397 pagina’s / Nederlands / 9789043522076
€ 18,50
Op voorraad
Op voorraad
Oswald Chambers is een van die predikanten tot wier prediking de mensen steeds weer terugkeren. Dit Bijbels dagboek bestaat uit een bijbelcitaat met uitleg, hoofdzakelijk ontleend aan preken, lezingen en toespraken. Iedere pagina bevat een veelheid aan gedachten en een diepgang die uitnodigt tot persoonlijke meditatie. Van dit dagboek zijn in het Engels vele miljoenen exemplaren verkocht. In het Nederlands verschenen in de loop der jaren achttien drukken.
| Gewicht | 611 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789043522076 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kok |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 19de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 397 pagina's |
| Gewicht | 611 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789043522076 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kok |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 19de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 397 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.