Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijk – Met potlood onderstrepingen / Paperback / 1ste druk / 2008 / 290 pagina’s / Nederlands / 9789085712176
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Redelijk – Met potlood onderstrepingen / Paperback / 1ste druk / 2008 / 290 pagina’s / Nederlands / 9789085712176
€ 16,50
Op voorraad
Op voorraad
Er zijn nog wetenschappers die in God geloven. Meestal doen ze dat ‘in hun vrije tijd’. Maar stel nu eens dat zij God ook in hun werk serieus zouden nemen; dat ze God zouden zien als een aanname die bewezen of weerlegd kan worden? Wat zou er dan gebeuren?
| Gewicht | 498 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789085712176 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veen Media |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk – Met potlood onderstrepingen |
| Opmerking | Bevat arceringen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 290 pagina's |
| Gewicht | 498 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789085712176 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veen Media |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk – Met potlood onderstrepingen |
| Opmerking | Bevat arceringen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 290 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.