Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 2016 / 420 pagina’s / Nederlands / 9783939627500
€ 9,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 2016 / 420 pagina’s / Nederlands / 9783939627500
€ 9,00
Uitverkocht
Uitverkocht
In onze tijd stellen veel mensen hun vertrouwen op omstandigheden, succes, talenten en de meningen van mensen. Maar God vraagt ons om volledig op Hem te vertrouwen door Zijn beloften in de Bijbel toe te passen. Op deze manier kunnen wij de vrede, blijdschap en vervulling vinden die we zoeken.
Je kunt zo’n leven leiden door bewuste keuzes te maken, want het komt niet vanzelf. Iedereen heeft hulp nodig om goede keuzes te maken, angst en onrust te overwinnen en positief in het leven te staan, maar waar begin je?
In dit dagboek helpt Joyce Meyer jou:
je aandacht dag voor dag op God gericht te houden
van Hem te ontvangen wat je nodig hebt en Hem ín en mét alles vertrouwen
vertrouwelijkheid met God te beleven en te genieten van je leven – waar je ook doorheen gaat!
| Gewicht | 565 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 13,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9783939627500 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Joyce Meyer Ministries |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 420 pagina's |
| Gewicht | 565 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 13,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9783939627500 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Joyce Meyer Ministries |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 420 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.