Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2001 / 147 pagina’s / Nederlands / 9789020282443
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2001 / 147 pagina’s / Nederlands / 9789020282443
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Cultuurhistoricus Jacob Slavenburg, bekend van zijn boeken over het vroege christendom, De Nag Hammadi-geschriften plus… en de twee zullen een zijn, legt in dit boek oude en nieuwe bronnen naast elkaar om tot een vollediger beeld van Jezus en ook van Maria Magdalena te komen. In zijn onderzoek betrekt hij ook, weliswaar met de nodige kritische noten, ‘openbaringen’ uit alle tijden. Vergelijking van oude overleveringen, nieuw ontdekte handschriften en recente openbaringen levert een fascinerend beeld op.
| Gewicht | 275 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789020282443 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 147 pagina's |
| Gewicht | 275 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789020282443 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 147 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.