Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 382 pagina’s / Nederlands / 9789076193076
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 382 pagina’s / Nederlands / 9789076193076
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Toen Henry Cloud tweedejaars student was, vielen in het voorjaar van dat studiejaar al zijn toekomstplannen in duigen en al wat hem nog overbleef, was een stel brandende vragen waar hij niet omheen kon over zijn carriére en zijn relaties.
Deze, voor hem zo woeillige tijd bracht hem tot onderzoek van de Bijbel, waardoor hij tot intrigerende ontdekkingen kwam. Op deze onderzoekingstocht werd hij vergezeld door dr. John Townsend, zijn medewerker, en samen hebben zij deze zoektocht jarenlang voortgezet. Wat ze ontdekt hebben over de manier waarop God veranderingen en groei in ons leven bewerkt, heeft hen meer dan verbaast doen staan. Op deze ontdekkingen hebben ze hun algehele benadering van counseling afgestemd.
| Gewicht | 517 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789076193076 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kononia Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 382 pagina's |
| Gewicht | 517 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789076193076 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kononia Uitgeverij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 382 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.