Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2020 / 488 pagina’s / Nederlands / 9789464181418
€ 16,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2020 / 488 pagina’s / Nederlands / 9789464181418
€ 16,95
Op voorraad
Op voorraad
Wie Jezus is, daar zijn de evangelisten klip en klaar over, ieder vanuit eigen inzicht en intentie. Matteüs schrijft over Immanuel, wat God met ons betekent. Marcus schrijft over Jezus Christus, de Zoon van God. Lucas laat de engel aan Maria vertellen dat haar kind Zoon van de Allerhoogste zal worden genoemd. Johannes heeft het over “Het woord is God”. Ik lees dat als Jezus is uitgesproken God. Met Hem is het Rijk van God in ons midden als Gods zorg om mensen. Het is geen plaats, maar moment van persoonlijke betrokkenheid. Dit rijk bereikt zijn volheid op het eind der tijden. Het rijk is opbouwende betrokkenheid tussen God en mens in de persoon van Jezus van Nazareth, die binnen de menselijke maat ons weer vanuit onze eigen arrogantie brengt op de weg naar de Vader als reddend en eeuwig perspectief.
| Gewicht | 878 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 15,5 × 4,5 cm |
| ISBN | 9789464181418 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Brave New Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 488 pagina's |
| Gewicht | 878 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 15,5 × 4,5 cm |
| ISBN | 9789464181418 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Brave New Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 488 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.