Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Bevat aantekeningen met potlood – Inclusief CD / Hardcover / 3de druk / 2014 / 335 pagina’s / Nederlands / 9789077728253
€ 8,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat – Bevat aantekeningen met potlood – Inclusief CD / Hardcover / 3de druk / 2014 / 335 pagina’s / Nederlands / 9789077728253
€ 8,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Mystiek dagboek bloemlezing. Carine Philipse hield een dagboek bij van de krachtige mystieke doorbraak die haar in 2003 overkwam en het ontwikkelingsproces dat daarop volgde. Zij vond woorden voor haar steeds inniger relatie met God, in de vorm van dagelijkse notities van haar ervaringen en gevoelens, in reflecties en gebeden. Zulke directe, aansprekende teksten, dat zij de lezer meenemen naar de laag in zichzelf waar hij of zij God kan ontmoeten
| Gewicht | 687 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,7 × 14,7 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789077728253 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Discovery Books |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Bevat aantekeningen met potlood – Inclusief CD |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 335 pagina's |
| Gewicht | 687 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,7 × 14,7 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789077728253 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Discovery Books |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Bevat aantekeningen met potlood – Inclusief CD |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 335 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.