Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2005 / 1ste druk / 1716 pagina’s / Nederlands / 9789070724795
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2005 / 1ste druk / 1716 pagina’s / Nederlands / 9789070724795
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Nieuwe bijbelvertaling in hedendaags Nederlands. Uitgegeven door de Besturenraad van de Organisatie van het christelijk onderwijs. Deze editie is bestemd voor leraren en docenten in het primair, voortgezet, middelbaar en hoger beroepsonderwijs. Met landkaarten en leeslint.
| Gewicht | 989 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 4 cm |
| ISBN | 9789070724795 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij NBG |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 1716 pagina's |
| Gewicht | 989 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 4 cm |
| ISBN | 9789070724795 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij NBG |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 1716 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.