Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 417 pagina’s / Nederlands / 9789058290946
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 417 pagina’s / Nederlands / 9789058290946
€ 16,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Ds. G. Boer nam een markante plaats in binnen de Nederlands Hervormde Kerk. Hij was een begenadigd prediker en heeft, onder andere als voorzitter van de Gereformeerde Bond, door vele publicaties een belangrijke bijdrage geleverd aan de theologische en kerkelijke bezinning. In Passie voor het Evangelie komt de arbeid van ds. Boer in de gemeenten, maar ook in het bredere verband van de kerk en theologie aan de orde. De titel van deze biografie verwoordt zijn gedrevenheid als evangeliedienaar.
| Gewicht | 1080 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,7 × 17 × 3,5 cm |
| ISBN | 9789058290946 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Groen |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 417 pagina's |
| Gewicht | 1080 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,7 × 17 × 3,5 cm |
| ISBN | 9789058290946 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Groen |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 417 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.