Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 254 pagina’s / Nederlands / 9789064163692
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 254 pagina’s / Nederlands / 9789064163692
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het Thomasevangelie bevat honderdveertien intrigerende uitspraken (logions) van Jezus. Hoewel er een duidelijk verband is met de bijbel, zijn dit toch teksten met een heel ander, eigen karakter. Het merendeel doet nogal raadselachtig aan, alsof er een geheim in verborgen ligt dat moet worden ontcijferd. Dit boek “Mandylion” biedt in korte meditatieve uitleggingen een handreiking tot het verstaan ervan. Ze nodigen de lezer uit zich verder in de logions te verdiepen. Het is niet bedoeld als een wetenschappelijk commentaar, eerder als een combinatie van wetenschappelijke kennis, esoterisch weten en intuïtief vermogen. Het is ook de vrucht van jarenlang intens omgaan met het Thomasevangelie.
| Gewicht | 366 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789064163692 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Dabar-Luyten |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 254 pagina's |
| Gewicht | 366 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789064163692 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Dabar-Luyten |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 254 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.