Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789023927549
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789023927549
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
Iedere kerkelijke traditie kenmerkt zich door haar eigen omgang met de Bijbel, dikwijls vastgelegd en uitgewerkt in lectionaria, leesroosters en agenda’s, dienstboeken, bijbeluitgaven en dagteksten, motto’s en thema’s, een psalm van de zondag en het lied van de week. De Raad van Kerken dient de brede oecumene door in aanvulling op deze afzonderlijke leeswijzen de kerken een gezamenlijke leesorde aan te bieden: het Oecumenisch Leesrooster. Daarin zijn de verschillende kerkelijke tradities samengebracht, eenzijdigheden gecorrigeerd, leemtes onderkend en opnieuw ingevuld.
Het Oecumenisch Leesrooster levert sinds 1977 een belangrijke bijdrage aan een veelzijdige omgang met de Bijbel in kerk en eredienst. Werd het Oecumenisch Leesrooster tot nog toe telkens aangeboden in cycli van drie jaar, ditmaal overziet het Oecumenisch Leesrooster 2013-2022 een periode van negen jaar. Die lange adem is niet alleen behulpzaam bij planning en overleg, maar staat ook garant voor uitgewogen beslissingen en evenwichtige keuzes.
| Gewicht | 491 g |
|---|---|
| Afmetingen | 29,3 × 21 × 1 cm |
| ISBN | 9789023927549 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekencentrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |
| Gewicht | 491 g |
|---|---|
| Afmetingen | 29,3 × 21 × 1 cm |
| ISBN | 9789023927549 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekencentrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.