Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 158 pagina’s / Nederlands / 9789035127715
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 158 pagina’s / Nederlands / 9789035127715
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Bidden kan op verschillende manieren en heeft voor iedereen een eigen unieke betekenis.
Verlicht mijn nacht werpt een nieuw licht op dit oeroude gebruik. Annemiek Schrijver selecteerde ontroerende gebeden, die aan de verzameling eeuwenoude wereldgebeden van de klassieken, de Egyptenaren, de joden, de christenen, de islamieten en de boeddhisten zijn toegevoegd. Het resultaat is een bundel gebeden die door iedereen gelezen, voorgedragen én gebeden kan worden.
| Gewicht | 290 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 2 cm |
| ISBN | 9789035127715 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 158 pagina's |
| Gewicht | 290 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 2 cm |
| ISBN | 9789035127715 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 158 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.