Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 668 pagina’s / Nederlands / 9789021141121
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 668 pagina’s / Nederlands / 9789021141121
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Werkwoorden in de Bijbel is een naslagwerk bij het lezen van de Bijbel. Om elk hoofdwerkwoord is een cluster van verwante werkwoorden verzameld. Zo komen een paar honderd werkwoorden in beeld: afpersen, antwoorden, arm zijn, balsemen, baren, bedekken, bedelen, doof zijn, dragen, dromen, gastvrij zijn, genieten, geven, groeten, huilen, klagen, kruisigen, lenen, enz. Bij ieder woord wordt gevraagd: welke rol spelen de subjecten? Deze subjecten zijn: God, Jezus, mensen en dingen.
| Gewicht | 1304 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 16,5 × 4,2 cm |
| ISBN | 9789021141121 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Meinema |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 668 pagina's |
| Gewicht | 1304 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 16,5 × 4,2 cm |
| ISBN | 9789021141121 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Meinema |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 668 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.