Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1994 / 129 pagina’s / Nederlands / 9789025946005
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1994 / 129 pagina’s / Nederlands / 9789025946005
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Bundel beschouwingen over de betekenis van Christus door de Duitse theoloog, hoogleraar aan de universiteit van Tübingen.
| Gewicht | 171 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 12 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789025946005 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 129 pagina's |
| Gewicht | 171 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 12 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789025946005 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 129 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.