Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1998 / 448 pagina’s / Nederlands / 9789050308526
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1998 / 448 pagina’s / Nederlands / 9789050308526
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Wist u dat het laatste bijbelboek 405 verzen bevat? Je hoeft dus maar één of twee verzen per dag te lezen om er in een heel jaar doorheen te komen. Ds. Glashouwer helpt zijn lezers daarbij, waardoor hij dit vaak als zo moeilijk beschouwde boek toegankelijk maakt voor een ieder. Naast verklarende opmerkingen zijn tal van verwijzingen opgenomen, zodat men zelf verder kan doordringen in dit boek.
| Gewicht | 671 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 15,4 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789050308526 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Barnabas |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 448 pagina's |
| Gewicht | 671 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 15,4 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789050308526 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Barnabas |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 448 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.