Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 708 pagina’s / Nederlands / 9789077502365
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 708 pagina’s / Nederlands / 9789077502365
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 1310 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 4,3 cm |
| ISBN | 9789077502365 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Van der Perk |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 708 pagina's |
| Gewicht | 1310 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 4,3 cm |
| ISBN | 9789077502365 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Van der Perk |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 708 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.