Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 43 pagina’s / Nederlands / 9789043526005
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 43 pagina’s / Nederlands / 9789043526005
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit bijzondere geschenkboek is een mooie combinatie van de meditatieve teksten van Dietrich Bonhoeffer en aquarellen van kunstenaar Andreas Felger. In Door goede machten trouw en stil omgeven komen thema’s aan de orde als: geborgenheid, vreugde, liefde, vrede, hoop, vriendschap, vertrouwen, gebed en troost. Mooi artistiek geschenkboek met teksten van de bekende Dietrich Bonhoeffer.
| Gewicht | 301 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,7 × 19,6 × 1 cm |
| ISBN | 9789043526005 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 43 pagina's |
| Gewicht | 301 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,7 × 19,6 × 1 cm |
| ISBN | 9789043526005 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 43 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.