Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 399 pagina’s / Nederlands / 9789081863995
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 399 pagina’s / Nederlands / 9789081863995
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Mussar is een verhelderende, toegankelijke en praktische manier om persoonlijke ontwikkeling en spirituele groei te bewerkstelligen. Het heilige in het alledaagse geeft een inspirerende introductie tot dit Joodse spirituele pad, ook wel het ‘best bewaarde Joodse geheim’ genoemd. Mussar gaat tot duizend jaar terug en heeft haar wortels in de Torah, maar is tijdloos en volledig van toepassing op het leven van nu. De kerngedachte van Mussar is dat de mens voor geen enkel ander doel op aarde is dan te groeien en spiritueel te bloeien. De Mussar-meesters uit het verleden ontwikkelden lessen en oefeningen om elk individu te begeleiden op zijn spirituele levenspad, vervat in het alledaagse.
| Gewicht | 888 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,5 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789081863995 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Alan Morinis |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 399 pagina's |
| Gewicht | 888 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,5 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789081863995 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Alan Morinis |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 399 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.