Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 394 pagina’s / Nederlands / 9789043016087
€ 37,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 394 pagina’s / Nederlands / 9789043016087
€ 37,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Weinig volkeren hebben een roeriger geschiedenis achter de rug dan de Joden. Het Uitverkoren Volk heeft in de millennia dat het bestaat veel te verduren gehad. Zo overleefden 6 van de 18 miljoen Joden WOII niet, maar hebben ze ook een bewonderenswaardige veerkracht getoond en een enorme culturele en religieuze erfenis opgebouwd. Dit boek laat de rijkdom zien van de Joodse geschiedenis, godsdienst, cultuur en rituelen en legt de leek uit wat begrippen als Bar Mitzwah, Kaddish en Purim nu eigenlijk betekenen en waar ze vandaan komen. Een duidelijk, overzichtelijk en onbevooroordeeld boek over een van de meest fascinerende volkeren ter wereld. Inclusief een apart hoofdstuk over het Jodendom in Nederland en Belgie.Ted Falcon is psychotherapeut en rabbi en een van de grondleggers van de Joodse spirituele vernieuwingsbewegingen in de VS. David Blatner is freelance schrijver en publiceerde reeds acht boeken over uiteenlopende onderwerpen.
| Gewicht | 694 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789043016087 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 394 pagina's |
| Gewicht | 694 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789043016087 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 394 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.