Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2001 / 170 pagina’s / Nederlands / 9789020241938
€ 33,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2001 / 170 pagina’s / Nederlands / 9789020241938
€ 33,50
Op voorraad
Op voorraad
In dit boek neemt Schmidt ons mee op Eckeharts weg tot kosmisch bewustzijn. Hij toont hoe deze innerlijke arbeid in drie fasen te onderscheiden is, met in totaal tien treden.
De eerste vier treden vormen de fase van verinnerlijking of loutering, de drie volgende treden de fase van vergeestelijking of verlichting, en de laatste drie treden de fase van vergoddelijking of vereniging met het goddelijke.
| Gewicht | 261 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789020241938 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Rozekruis Pers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 170 pagina's |
| Gewicht | 261 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789020241938 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Rozekruis Pers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 170 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.