Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1991 / 165 pagina’s / Nederlands / 9789039100035
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1991 / 165 pagina’s / Nederlands / 9789039100035
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wie tot enig inzicht wil komen omtrent de cultuur en haar geschiedenis, zal een poging moeten doen om de expressievormen van deze cultuur te begrijpen en in een zinvolle context te plaatsen. Op die manier stuit men onvermijdelijk op mythen en religieuze symbolen, die overigens niet als irrationele dingen verzelfstandigd pen vreemd voor ons liggen, maar die eigenlijk onze existentie uitdrukken. De symboliek van het heilige gaat uitdrukkelijk op dit fenomeen in. Het boek biedt tegelijk een unieke inleiding op deze andere dimensie die de mens in deze geseculariseerde beschaving te weinig onderkent. De auteur wil de lezer vooral een geschikt begrippenapparaat aanreiken om zijn situatie via de mythen en de religieuze symbolen beter te begrijpen. Hij vertelt helder en duidelijk wat men onder het sacrale en het profane, de heilige tekens en de religieuze taal, het fenomeen godsdienst en de religieuze kunst kan verstaan, zonder dat hij al deze fenomenen van hun enigma ontdoet. Het boek wordt ingeleid door Jacques De Visscher, hoogleraar kunstfilosofie en wijsgerige antropologie aan het Hoger Architectuur-instituut Sint-Lucas te Gent.
| Gewicht | 251 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789039100035 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kok |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 165 pagina's |
| Gewicht | 251 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789039100035 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kok |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 165 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.