Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2005 / 2de druk / 445 pagina’s / Nederlands / 9789043509275
€ 12,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2005 / 2de druk / 445 pagina’s / Nederlands / 9789043509275
€ 12,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Al enige tijd was er op het terrein van de diaconie geen actueel studieboek meer verkrijgbaar. Daarom hebben de oecumenische Diaconale Studiekring en landelijk bureau DISK het initiatief genomen om tot een nieuw breed oecumenisch georiënteerd handboek te komen.
Meer dan veertig auteurs diepen in het boek de achtergronden van diaconaal denken en handelen uit. Het handboek opent met concrete voorbeelden die werken van barmhartigheid tot thema hebben en maakt daarna ruimte voor wetenschappelijke reflectie.
| Gewicht | 921 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,7 × 16,9 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789043509275 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kok |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 445 pagina's |
| Gewicht | 921 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,7 × 16,9 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789043509275 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kok |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 445 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.