Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 431 pagina’s / Nederlands / 9789044317909
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 431 pagina’s / Nederlands / 9789044317909
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een unieke, zeer toegankelijke studie over engelen in de joodse en christelijke tradities. Met onder meer aandacht voor engelen in de Bijbel en in de eredienst, de hiërarchie der engelen, engelen als gids en beschermer, de plaats van engelen in de kosmos en de rol van engelen als bron van inspiratie en openbaring. Met verhelderende interviews met godsdienstige leiders, joodse en christelijke theologen en bekende auteurs. Met meer dan 170 prachtige afbeeldingen in kleur. Met vraaggesprekken met godsdienstige leiders, joodse en christelijke theologen en bekende auteurs.
| Gewicht | 735 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 14 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789044317909 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The House of Books |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 431 pagina's |
| Gewicht | 735 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 14 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789044317909 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The House of Books |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 431 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.